Çello Kursu İzmir

Görünüş olarak kadın vücudunu andıran ve aynı zamanda mükemmel bir sesi olan çelloyu siz de çalmak ister misiniz ? ArtCraft Akademi çello kursu İzmire dilediğiniz zaman gelebilir ve ücretsiz deneme dersleri için randevu alabilirsiniz.

İzmir Çello Kursları İle Sende Çello Çalabilirsin

Çello Kursu Gaziemir

Çello Kursu Gaziemir

Çello perdesiz bir enstrüman olduğundan dolayı çello da nota yerlerini bulmak başlarda biraz sıkıntılı olabilir. Bu nedenle seslerin öğrencinin kulağına daha rahat yerleşmesi açısından piyano eşliği ile gerçekleşen İzmir çello kurslarında ilerlemek çok kolay. Kişiye özel gerçekleşen derslerimizde utanmadan,sıkılmadan anlamadığınız yerleri tekrar tekrar öğretmeninize sorabilir ve bire bir dersin farkını yaşayabilirsiniz.

Kendiniz için Bir Adım Atın ! Çello Kursu İzmir’e Gelin

İzmir çello kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Çello kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Bir müzik geçmişinizin olmamasının önemi yok ! Başkalarının ne dediğinin önemli yok ! Eğer siz gerçekten isterseniz yapamayacağınız hiçbir şey yok ! Bugün kendiniz için bir adım atın ve İzmir çello derslerine gelin bu sıcak aile ortamını görün,öğretmenlerinizle tanışın. Eminiz ki bu çevreyi görünce bir daha çıkmak istemeyeceksiniz,hadi ne duruyorsunuz ! Dilediğiniz zaman tanışmaya,bir çayımızı içmeye dilerseniz ücretsiz deneme derslerine kayıt olmaya gelebilirsiniz.

Leave a Comment